2012-11-09Nowa generacja przełączników od NETGEAR

W listopadzie pojawiła się na polskim rynku nowa seria przełączników firmy NETGEAR – M5300. Urządzenia wyróżniają się wyjątkowo dobrymi parametrami technicznymi, a przede wszystkim większą pamięcią operacyjną, wydajnością oraz szybkością. Seria M5300 będzie idealnym rozwiązaniem dla firm i organizacji wykorzystujących szkielet sieci w standardzie 10Gigabit Ethernet.

M5300 to najbardziej zaawansowana technologicznie linia przełączników dostępna w ofercie firmy NETGEAR, w pełni zarządzalnych wyposażonych w 2 zatoki na moduły SFP+ oraz z możliwością instalacji kolejnych 2. Jako element szerszej infrastruktury sieciowej, NETGEAR M5300 zapewnia elastyczny dostęp do zwirtualizowanej części infrastruktury, środowisk LAN oraz rozwiązań stosowanych w budynkach komercyjnych. Dostępna w urządzeniach technologia Virtual Chassis pozwala na skalowanie całego środowiska sieciowego oraz redundancję.

Seria M5300 składa się z przełączników 24 i 48-gigabitowych oraz jednego modelu wyposażonego w 24 porty SFP. Urządzenia posiadają dwie wbudowane 10-gigabitowe zatoki z portami combo SFP+/10GBase-T. Wyposażono je również w dwie uzupełniające zatoki dla dodatkowych podłączeń 10Gb/s lub tworzenia lokalnego lub zdalnego stackingu. Wszystkie modele linii M5300 posiadają identyczne symbole co poprzednie wersje w celu ułatwienia wdrażania i utrzymania. Część przełączników dostarczana jest z oprogramowaniem L2+ z możliwością odpłatnego odblokowania pełnej funkcjonalności L3.

Przełączniki NETGEAR M5300 objęte są dożywotnią gwarancją, a także zaawansowanym wsparciem technicznym.

 Pobierz specyfikację produktu  

Do Góry

Copyright © 2013 Truecom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by htaccess.pl