NETGEAR ProSecure UTM25S: premiera nowego modelu w popularnej serii zapór ogniowych.

Nowe urządzenie oferuje większą moc, lepszą skalowalność i zaawansowane usługi bezpieczeństwa przygotowane specjalnie z myślą o MŚP. Zostało ono zaprojektowane specjalnie z myślą o obsłudze dużego ruchu, bez ograniczania bezpieczeństwa użytkowników. Cel ten osiągnięto dzięki opatentowanej technologii Skanowania Strumienia (tzw. Stream Scanning).

Dlaczego jest to skuteczne rozwiązanie? Tradycyjne zapory ogniowe typu "wszystko w jednym" bazują na pakietowym skanowaniu danych ze źródeł o wysokim opóźnieniu, co może znacznie spowolnić surfowanie w sieci. Aby rozwiązać ten problem, niektóre z nich były zaprojektowane tak, aby skanować jedynie kilka typów złośliwego oprogramowania lub ewentualnie całkowicie pomijały skanowanie sieci. Tymczasem urządzenia NETGEAR wyposażone są w technologię Skanowania Strumienia, dzięki której strumień danych jest analizowany w momencie, gdy wchodzi on do sieci.

Kluczowe funkcje UTM25S to aplikacja do kontroli zapory ogniowej, możliwość skanowania poczty e-mail oraz stron www. Dodatkowo, dostępne jest także filtrowanie treści i blokowanie spamu. Urządzenie jest wyposażone w zaporę SPI i tunele VPN z wykorzystaniem szyfrowania IPSec albo SSL. Daje także wiele możliwości podłączenia do sieci, dzięki m. in. ethernet, DSL, 3G (dla połączenia z pomocą modemu USB), a nawet 4G/LTE w połączeniu z odpowiednim routerem NETGEAR (MBR1515 i MBR1517).

UTM25S oferuje także dwa złącza na dodatkowe karty sieciowe, aby administratorzy mogli dowolnie skonfigurować rodzaj przyłączenia. Zaporę można także łatwo zintegrować z urządzeniami ReadyNAS. Dostępny jest także punkt dostępowy w standardzie N. Z łatwością obsłuży ona nawet 25 użytkowników.

Reasumując, NETGEAR ProSecure UTMS25S to połączenie pełnego bezpieczeństwa użytkowników z maksymalną wydajnością transferu danych, doskonałe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

netgear-prosecure-utm25s.jpg

Do Góry

Copyright © 2013 Truecom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by htaccess.pl