NETGEAR odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku na przełączniki PoE za pomocą nowego urządzenia Smart, 16 portowego GS516TP.

Przełącznik ten jest wyposażony w zaawansowane funkcje PoE, charakterystycznye dla zaawansowanych przełączników L2+ lub L3, jednak przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Urządzenie to, poza zapewnieniem urządzeniom końcowym zasilania PoE, ma także możliwość korzystania z zasilania PoE pochodzącego z innego przełącznika lub innego źródła zasilania PoE. Dzięki temu przełącznik jest całkowicie niezależny od infrastruktury zasilającej. Zapewnia to maksymalną elastyczność instalacji, umożliwiając łatwe i szybkie zmiany w sieci w dowolnym momencie, bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z modernizacją okablowania. Nawet wtedy, gdy przełącznik jest zasilany przez porty PD, to nadal jest w stanie zapewnić zasilanie PoE do urządzeń końcowych. GS516TP to inteligentny Smart Switch, który oferuje wszechstronność L2 w postaci VLAN, QoS, wsparcie dla IPv6, routing statyczny, IGMP Snooping i wiele więcej.

 

Nowa generacja przełączników Gigabit PoE/PoE+ Smart Switch zaprojektowana dla dużych oraz małych konwergentnych sieci 

Nowa generacja przełączników Smart NETGEAR Gigabit PoE/ PoE+ to najbardziej zoptymalizowane rozwiązanie dla sieci konwergentnych. Zapewnia znacznie większą funkcjonalność zawierającą routing statyczny, IPv6 i dynamiczne przypisywanie sieci VLAN.

Do Góry

Copyright © 2013 Truecom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by htaccess.pl