W ofercie NETGEAR pojawił się router D6300. Urządzenie zostało wprowadzone na rynek głównie z myślą o użytkownikach domowych, którzy korzystają z wielu sprzętów wymagających podłączenia do sieci. Dzięki zastosowanym technologiom produkt zapewnia wysoki zasięg połączeń bezprzewodowych – zarówno w mieszkaniach o dużym metrażu, jak i domach, składających się nawet z kilku kondygnacji.

Model D6300 posiada wbudowany modem ADSL2+ oraz wzmacniacz sygnału, który gwarantuje najwyższą wydajność zasięgu sieci bezprzewodowej.

Router korzysta z najnowocześniejszego standardu 802.11ac, dzięki czemu zapewnia trzy razy szybszy przesył danych niż w przypadku rozwiązań sieciowych działających w standardzie 802.11n. Użytkownicy nowego urządzenia mogą liczyć na osiągnięcie przepustowości na poziomie 300 + 1300Mbps, największej w swojej klasie. Produkt wykorzystuje technologię Dual Band D6300, pozwalającą uzyskać maksymalny transfer danych przy minimalnych interferencjach.

Router jest kompatybilny z większością urządzeń wymagających podłączenia do sieci. D6300 współpracuje z niemalże wszystkimi sprzętami (m.in. PC, MAC) i systemami operacyjnymi (np. IOS, Android). Wyposażony jest w rozwiązanie AirPrint, które umożliwia przesył danych do drukarki z iPada czy iPhone'a,.

http://www.videotesty.pl/produkt/31257/NETGEAR-D6300/

Pobierz Specyfikację Produktu

Do Góry

Copyright © 2013 Truecom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by htaccess.pl