TL-WA7510N jest zewnętrznym punktem dostępowym dalekiego zasięgu przeznaczonym do zapewniania połączeń WISP oraz innych długodystansowych połączeń bezprzewodowych.

Urządzenie działa w paśmie 5GHz i zapewnia transfer danych z prędkością do 150Mbps. Urządzenie zapewnia transmisję bezprzewodową o mocy do 500mW oraz posiada wbudowaną podwójnie spolaryzowaną antenę 15dBi zapewniającą możliwość nawiązania i podtrzymania stabilnego połączenia bezprzewodowego na odległość kilku kilometrów.

Poza działaniem w trybie punktu dostępowego urządzenie może spełniać wiele innych funkcji. TL-WA7510N może pracować jako klient/router AP (klient WISP), router AP, most, wzmacniacz sygnału oraz klient AP, co umożliwia wykorzystanie go do wielu zastosowań. Zasilany przez pasywne złącze PoE zewnętrzny punkt dostępowy wymaga jedynie pojedynczego kabla Ethernet dla jednoczesnego przesyłania danych oraz zasilania w dowolne miejsce w którym jest umieszczony, na odległość do 60 metrów. Umożliwia to wygodne umieszczenie punktu dostępowego w miejscach zapewniających uzyskanie najlepszej jakości sygnału (np. na ścianie lub suficie). TL-WA7510N został zaprojektowany tak, by móc pracować w trudnym środowisku, nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach klimatycznych.

Access point TL-WA7510N objęty jest 24 miesięczną gwarancją u Nas w Promocyjnej cenie : 195 zł. brutto (cena nie obejmuje kosztów wysłki - 15 zł)

Do Góry

Copyright © 2013 Truecom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by htaccess.pl