Technologia bezprzewodowego ładowania urządzeń to:

>> zawsze naładowany telefon
>> brak plączących się kabli
>> wygoda użytkowania

 Dzięki karcie indukcyjnej PQI Wireless Tag, w bardzo prosty sposób można przystosować cztery najpopularniejsze obecnie smartfony do bezprzewodowego ładowania

Technologia bezprzewodowego ładowania urządzeń, nabiera tempa. Dla wielu użytkowników częste podłączanie smartfona do ładowarki jest uciążliwe, dlatego producenci telefonów wyposażają swoje urządzenia w innowacyjny standard Qi, który umożliwia bezprzewodowe ładowanie baterii.

Dzięki karcie indukcyjnej PQI Wireless Tag, w bardzo prosty sposób można przystosować cztery najpopularniejsze obecnie smartfony do bezprzewodowego ładowania. Wystarczy zamontować kartę pod obudową telefonu (obsługa czterech modeli z rodziny Samsung Galaxy: s3 / s4 / note 3 / note 4). Umieszczając tak przygotowany telefon na macie indukcyjnej rozpoczniemy proces ładowania. Ładowanie indukcyjne trwa zazwyczaj trochę dłużej niż ładowanie z wykorzystaniem ładowarki sieciowej, ale za to wygoda użytkowania jest nieporównywalna. Nie musimy np. walczyć z kablem ładowania gdy chcemy porozmawiać, a telefon akurat się ładuje. Po zakończeniu rozmowy odkładamy go na matę i ładuje się on samoistnie.

Montaż karty jest bardzo prosty, rozwiązanie niedrogie, a wygoda użytkowania spora. Proces ładowania indukcyjnego będzie się odbywać nawet gdy nasz telefon umieścimy w etui.

Do karty indukcyjnej PQI Wireless Tag polecamy matę indukcyjną iD4Mobile RX511.

 

Gotowy zestaw do GALAXY S3 - Kliknij po więcej  

Gotowy zestaw do GALAXY S4 - Kliknij po więcej 

 

Mata indukcyjna to bezprzewodowa ładowarka dla użytkowników urządzeń mobilnych obsługujących standard Qi

 

Do Góry

Copyright © 2013 Truecom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by htaccess.pl