Usługa Office 365 jest stworzona dla Twojej firmy.
Teraz z całkowicie nowym pakietem Office 2016.


Znajomy pakiet Office oraz narzędzia ułatwiające współpracę pozwalają pracować wydajniej w dowolnym miejscu i czasie. Kup usługę Office 365, aby uzyskać nowe aplikacje w wersji 2016.

 

Twój zaufany pakiet Office tam, gdzie tylko chcesz

 

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, możesz korzystać ze znajomego zestawu narzędzi biurowych najwyższej jakości. Aplikacje pakietu Office — zawsze w najnowszej wersji — umożliwiają tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików innym osobom w czasie rzeczywistym przy użyciu komputera PC lub Mac albo urządzenia z systemem iOS, Android™ lub Windows.

 

 

 

Narzędzia dla profesjonalistów

 

Dodaj nazwę swojej firmy do adresu e-mail klasy biznesowej, aby pomóc w budowaniu rozpoznawalnej marki, i promuj swoją firmę przy użyciu tworzonych z łatwością dostosowanych materiałów marketingowych. Buduj lepsze relacje z klientami i współpracownikami dzięki szerokiej gamie narzędzi do komunikacji, od poczty e-mail i wiadomości błyskawicznych, przez funkcje społecznościowe aż po konferencje wideo.

 

 

 

Narzędzia do pracy zespołowej


1 TB przestrzeni dyskowej na użytkownika zapewnia wystarczającą ilość miejsca na wszystkie pliki. Ponadto przechowywanie plików online umożliwia udostępnianie ich osobom z firmy i spoza niej, niezależnie od tego, gdzie i nad czym pracujesz. Natomiast dzięki funkcjom wieloosobowej komunikacji wideo w jakości HD, udostępniania zawartości, kalendarzy udostępnionych i czatu zespołu cały Twój zespół będzie zawsze na bieżąco.

 

 

 

Łatwe konfigurowanie i zarządzanie


Instrukcje krok po kroku umożliwiają łatwe skonfigurowanie użytkowników i szybkie rozpoczęcie korzystania z usług. Możesz zarządzać wszystkimi usługami za pomocą łatwego w użyciu centrum administracyjnego, dostępnego z dowolnego miejsca. Usługa Office 365 uwalnia Cię od obsługi informatycznej, zapewniając nieprzerwane działanie i aktualność wszystkich usług.

Do Góry

Copyright © 2013 Truecom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by htaccess.pl