Dzięki wirtualizacji możesz uruchomić wiele maszyn, które mogą pracować w różnych środowiskach na jednej fizycznej maszynie, nie musisz kupować kolejnych serwerów, optymalnie wykorzystujesz swoje zasoby. Wirtualizacja to również oszczędność administracji i zarządzania, to również możliwość odtwarzania danych i systemów w trybie natychmiastowym, dzięki czemu unikasz kosztownych przestojów.

Czy wiesz że statystycznie serwer fizyczny wykorzystuje tylko od 5 do 12% swoich zasobów.
Zoptymalizuj wykorzystanie swoich zasobów.
 • Pamiętaj wirtualizacja to większa wydajność Twoich serwerów, lepsze zarządzanie zasobami i efektywniejsze ich wykorzystanie
 • Wysoka dostępność Twoich aplikacji bez dodatkowych kosztów 
 • Niższe koszty energetyczne i więcej miejsca w Twoim centrum danych

Pomagamy we wdrożeniach i migracjach maszyn fizycznych do:

hyper-vserwervmwareparallels

1)   Na czym polega wdrożenie?

Po przeprowadzeniu pełnej analizy Twoich potrzeb przygotowujemy kilka wariantów sprzętu serwerowego i sieciowego do obsługi wybranego przez Ciebie środowiska (VMware, Hyper-V). Opieramy się tylko na kompatybilnych rozwiązaniach marki Dell, IBM a także macierzach Dell i Netgear.

Po dokonaniu wyboru sprzętu , konfigurujemy całość wybranego rozwiązaniu we wskazanym miejscu, po czym przystępujemy do migracji wskazanych systemów operacyjnych oraz aplikacji. Wykonujemy testy wydajnościowe sprzętu i wybranych aplikacji oraz przeprowadzamy kontrolowane disaster recovery.

Wdrażamy licencje na oprogramowanie wirtualizacyjne firmy z możliwością stworzenia klastra niezawodności za darmo od Microsoft. Nie płacisz nic za licencje, a na maszynach fizycznych wykorzystasz już posiadane.

 

2)   Szkolenie

Przeprowadzamy szkolenie dla administratorów z obsługi i konfiguracji wdrożonej technologii pod kontem wymagań biznesowych, oferujemy pomoc przy przygotowaniu procedur odzyskiwania uwzględniających wymogi Twojego biznesu.

3)   Backup i Recovery

Wdrażamy również rozwiązania do zabezpieczania Twoich maszyn, do tego celu wykorzystujemy:

vmprotect8Acronis® vmProtect

Jest to produkt dedykowany dla organizacji o ograniczonych zasobach IT, które zostały zoptymalizowane dla platformy VMware vSphere. To szybkie i łatwe w użyciu rozwiązanie, które redukuje czas potrzebny na wdrożenie się w jego funkcjonowanie i zmniejsza margines błędu popełnionego przez człowieka. Jest liderem technologicznym na rynku backupu i odzyskiwania danych oraz cechuje się wyjątkową skutecznością na tle konkurencji.

Umożliwia organizacjom tworzenie kopii zapasowych całych maszyn wirtualnych ESX(i) bez udziału agentów z możliwością odzyskiwania całych maszyn lub pojedynczych plików i folderów. Program tworzy dokładny obraz (kopię zapasową) maszyny wirtualnej, w tym systemu operacyjnego–gościa, plików konfiguracyjnych i aplikacji, właściwości pul zasobów/obiektów vApp oraz ustawień magazynów danych. Następnie program umożliwia odzyskiwanie takiej kopii zapasowej na oryginalnego hosta ESX(i) albo na nowego hosta. Jedną z najważniejszych nowych funkcji jest możliwość uruchamiania maszyny wirtualnej bezpośrednio z kopii zapasowej bez konieczności przywracania, dzięki czemu maszyna wirtualna staje się funkcjonalna w przeciągu kilku sekund od wystąpienia awarii.

Oto główne zalety programu Acronis vmProtect 8:

1. Łatwość użycia. Program można wdrożyć jako urządzenie wirtualne lub zainstalować na komputerze z systemem Windows. Zarządza się nim za pomocą całkowicie nowego interfejsu internetowego. Uwzględniając doświadczenie firmy Acronis w projektowaniu intuicyjnych interfejsów użytkownika i skoncentrowanie na środowisku VMware, interfejs umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy bez konieczności analizowania czy przeglądania dokumentacji oraz zapobiega niebezpiecznym pomyłkom i błędom w konfiguracji.

2. Więcej funkcji. Poza standardowymi możliwościami tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania program zawiera unikatowe funkcje, takie jak uruchamianie maszyny wirtualnej bezpośrednio pod kątem kopii zapasowej, nieograniczona liczba konwersji P2V, tworzenie kopii zapasowych w opartym na modelu chmury magazynie Acronis Online Storage oraz będące standardem branżowym 256-bitowe szyfrowanie zabezpieczające kopie zapasowe.

3. Niskie całkowite koszty posiadania (TCO). Cena programu vmProtect 8 jest oparta na ilości procesorów, a ceny katalogowe są całkiem przystępne. Urządzenie wirtualne nie wymaga do działania specjalnego komputera ani licencji systemu Windows, a jego niezawodność i intuicyjność pozwala oszczędzić czas administratora i zredukować koszty zarządzania.

4. Bezpieczeństwo inwestycji dzięki współpracy ze sprawdzonym dostawcą.

Acronis vmProtect 8 Windows Agent może być instalowany na następujących systemach operacyjnych:

 • Windows XP Professional SP3 x86
 • Windows XP Professional SP2 x64
 • Windows Server 2003/2003 R2 - the Standard, Enterprise, Small Business Server editions (x86, x64)
 • Windows Vista - all editions (x86, x64)
 • Windows 7 - all editions (x86, x64)
 • Windows Server 2008 - the Standard, Enterprise, Small Business Server, Foundation editions (x86, x64)
 • Windows Server 2008 R2 - the Standard, Enterprise, Small Business Server, Datacenter, Foundation editions.
 • Windows 8
 • Windows Server 2012.

Materiały Wideo: Acronis vmProtect 8 - Best Backup for VMware
Więcej o produkcie Acronis vmProtect 8.

Do Góry

Copyright © 2013 Truecom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by htaccess.pl