• +48 58 350 18 00
  • it@truecom.pl

WebDesk – Mobilne Biuro

WebDesk – Mobilne Biuro

Umieść swoje biuro w sieci i miej do niego dostęp z każdego miejsca i urządzenia na świecie – stwórz swoje Mobile Biuro z nami.

Twórz nowe i edytuj stare dokumenty, wymieniaj się nimi z twoimi współpracownikami i Klientami. Planuj swoje prace na wspólnym kalendarzu ze wspólnymi listami zadań do wykonania. Bądź zawsze w kontakcie dzięki poczcie elektronicznej. W każdym zakątku globu.

Mobilne Biuro może zostać uruchomiony w dowolnym miejscu i czasie. Dokumenty oraz pliki współdzielone z Twoimi pracownikami możesz przeglądać z poziomu komputera, laptopa, tabletu lub nawet smartfona.

Osiągnij więcej łącząc ludzi oraz ich pomysły.  Mobilne Biuro umożliwia dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca. Możesz zapisywać pliki w chmurze oraz korzystać z automatycznego backupu. Możesz sprawdzić listę ostatnio otwieranych dokumentów (np. przez innych użytkowników licencji).

Mobilne Biuro wyposażone jest również w funkcje synchronizacji plików z urządzeniem dla dostępu offline. Natomiast w przypadku dostępu online nie musisz instalować pakietu biurowego na komputerze, wszystko czego potrzebujesz masz dostępne w przeglądarce (np. edytor tekstu, klient e-mail, kalendarz, kontakty, komunikator oraz inne aplikacje).

Proponujemy dwa rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Office365

Idealna usługa dla nowoczesnych firm, gdzie w ramach jednej licencji otrzymujesz: Pakiet Office, Outlook z kontem e-mail i kalendarzem Exchange oraz mechanizm kontroli danych z ochroną przed zagrożeniami cybernetycznymi.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

IWebDesk

To nasza autorska alternatywa dla komercyjnego rozwiązania Microsoftu. Otrzymujesz praktycznie te same funkcjonalności co w Office365 ale w oparciu o rozwiązania open source skrojone na miarę specjalnie dla Twojej biznesu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.