• +48 58 350 18 00
  • truecom@truecom.pl

Microsoft 365 – Mobilne Biuro

Microsoft 365 – Mobilne Biuro

Umieść swoje biuro w sieci i miej do niego dostęp z każdego miejsca i urządzenia na świecie – stwórz swoje Mobile Biuro z nami i Planami Microsoft 365.

Twórz nowe i edytuj stare dokumenty, wymieniaj się nimi z twoimi współpracownikami i Klientami. Planuj swoje prace na wspólnym kalendarzu ze wspólnymi listami zadań do wykonania. Bądź zawsze w kontakcie dzięki poczcie elektronicznej. W każdym zakątku globu.

Microsoft 365 może zostać uruchomiony w dowolnym miejscu i czasie. Dokumenty oraz pliki współdzielone z Twoimi pracownikami możesz przeglądać z poziomu komputera, laptopa, tabletu lub nawet smartfona.

Osiągnij więcej łącząc ludzi oraz ich pomysły.  Microsoft 365 umożliwia dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca. Możesz zapisywać pliki w chmurze oraz korzystać z automatycznego backupu. Możesz sprawdzić listę ostatnio otwieranych dokumentów (np. przez innych użytkowników licencji).

Microsoft 365 wyposażone jest również w funkcje synchronizacji plików z urządzeniem dla dostępu offline. Natomiast w przypadku dostępu online nie musisz instalować pakietu biurowego na komputerze, wszystko czego potrzebujesz masz dostępne w przeglądarce (np. edytor tekstu, klient e-mail, kalendarz, kontakty, komunikator oraz inne aplikacje).

Microsoft 365

Idealna usługa dla nowoczesnych firm, gdzie w ramach jednej licencji otrzymujesz: Pakiet Office, Outlook z kontem e-mail i kalendarzem Exchange oraz mechanizm kontroli danych z ochroną przed zagrożeniami cybernetycznymi.

Decydując się na zakup Microsoft 365 przy współpracy z nami otrzymają Państwo nie tylko goły produkt. Zapewnimy wsparcie na każdym etapie korzystania z produktu, jasne i przejrzyste rozliczenie wykorzystanych licencji oraz pomoc przy optymalizacji kosztów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą:

Plany Microsoft 365

Plany Exchange

Usługa Microsoft 365 jest stworzona dla Twojej firmy.
Teraz z całkowicie nowym pakietem Office 2020.

Znajomy pakiet Office oraz narzędzia ułatwiające współpracę pozwalają pracować wydajniej w dowolnym miejscu i czasie. Kup usługę Microsoft 365, aby uzyskać nowe aplikacje w wersji 2020.

Twój zaufany pakiet Office tam, gdzie tylko chcesz

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, możesz korzystać ze znajomego zestawu narzędzi biurowych najwyższej jakości. Aplikacje pakietu Office — zawsze w najnowszej wersji — umożliwiają tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików innym osobom w czasie rzeczywistym przy użyciu komputera PC lub Mac albo urządzenia z systemem iOS, Android™ lub Windows.

Narzędzia dla profesjonalistów

Dodaj nazwę swojej firmy do adresu e-mail klasy biznesowej, aby pomóc w budowaniu rozpoznawalnej marki, i promuj swoją firmę przy użyciu tworzonych z łatwością dostosowanych materiałów marketingowych. Buduj lepsze relacje z klientami i współpracownikami dzięki szerokiej gamie narzędzi do komunikacji, od poczty e-mail i wiadomości błyskawicznych, przez funkcje społecznościowe aż po konferencje wideo.

 

Narzędzia do pracy zespołowej

1 TB przestrzeni dyskowej na użytkownika zapewnia wystarczającą ilość miejsca na wszystkie pliki. Ponadto przechowywanie plików online umożliwia udostępnianie ich osobom z firmy i spoza niej, niezależnie od tego, gdzie i nad czym pracujesz. Natomiast dzięki funkcjom wieloosobowej komunikacji wideo w jakości HD, udostępniania zawartości, kalendarzy udostępnionych i czatu zespołu cały Twój zespół będzie zawsze na bieżąco.

Łatwe konfigurowanie i zarządzanie

Instrukcje krok po kroku umożliwiają łatwe skonfigurowanie użytkowników i szybkie rozpoczęcie korzystania z usług. Możesz zarządzać wszystkimi usługami za pomocą łatwego w użyciu centrum administracyjnego, dostępnego z dowolnego miejsca. Usługa Microsoft 365 uwalnia Cię od obsługi informatycznej, zapewniając nieprzerwane działanie i aktualność wszystkich usług.