• +48 58 350 18 00
  • truecom@truecom.pl

Co to jest Outsorcing

Co to jest Outsorcing

Outsourcing jest to zarządzanie przedsiębiorstwem polegające na  korzystaniu z zewnętrznych usług, co odciąża bieżącą działalność przedsiębiorstwa i pozwala skoncentrować się pracownikom na najistotniejszych zadaniach, czyli działalności, do której takie przedsiębiorstwo zostało powołane.

Coraz więcej średnich, małych oraz mikro firm ma infrastrukturę teleinformatyczną. Do nadzoru nad nią niezbędne jest zatrudnienie administratorów (sieci lokalnej, baz danych, serwisów internetowych itp.), najczęściej zwanych po prostu informatykami.  Jak powszechnie wiadomo informatyka jest bardzo szeroką dziedziną. W związku z tym bardzo trudno jest zatrudnić w firmie jedną osobę, która posiadałaby wystarczającą wiedzę, zarówno na temat programowania, jak i serwisowania, czy projektowania graficznego.  Nieliczni przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na stałe zatrudnienie specjalistów znających się jednocześnie na bardzo wielu aplikacjach i urządzeniach (stworzenie działu IT).

Nasza firma inwestuje w pracowników, aby zapewnić wysoką jakość usług, ale koszt rozkłada się na wielu klientów, co pozwala nam na elastyczność cenową. Zakup usługi zewnętrznej wiąże się dla naszych klientów jedynie z miesięczną opłatą, na którą otrzymują fakturę VAT. W ten sposób nasi klienci otrzymują stałą pomoc specjalistów z różnych obszarów informatyki, ponosząc jednocześnie mniejsze koszta, niż przy stałym zatrudnieniu jednego fachowca z konkretnej dziedziny.

W przeciwieństwie do stałego personelu, my:

  • Nie chorujemy
  • Nie jeździmy na urlopy
  • Mamy własne zaplecze techniczne
  • Służymy naszą wiedzą doradzając przy wyborze najlepszych rozwiązań
  • Jesteśmy uczestnikami wielu programów partnerskich i zawsze możemy liczyć na wsparcie  naszych Partnerów
  • Nie generujemy dodatkowych kosztów – ZUS, szkolenia
  • Nie Państwo jadą do serwisu, serwis przyjeżdża do Państwa

Co więcej, brak jednego z naszych informatyków (choroba, urlop itp.), czy  brak specjalistycznej wiedzy na każdy temat z szerokiego zakresu informatyki nie jest żadną przeszkodą dla prawidłowego funkcjonowania Firmy Klienta, ponieważ za naszymi usługami stoi cały zespół, który się nawzajem uzupełnia. Cała Państwa infrastruktura teleinformatyczna to nasz problem. Państwo mają czas i sprawne narzędzia aby prowadzić i rozwijać swoją Firmę.