• +48 58 350 18 00
  • truecom@truecom.pl

Microsoft Azure

Microsoft Azure

Platforma w chmurze Microsoft Azure to ponad 200 produktów i usług, które ułatwiają tworzenie nowych rozwiązań — w celu rozwiązywania współczesnych problemów i kreowania przyszłości. Twórz i uruchamiaj aplikacje oraz zarządzaj nimi w wielu chmurach, w środowisku lokalnym przy użyciu wybranych przez siebie narzędzi i struktur.

Paradoksalnie tak duży wybór produktów i ich lokalizacja umożliwiająca dostęp z każdego zakątka świata sprawia, iż wiele firm ma obawy, aby przenieść swoją firmę do chmury Microsoft Azure.

Aktualnie zmieniający się rynek oraz potrzeby konsumentów stawiają coraz więcej nowych wyzwań przed firmami – również Twoją Firmą. Jest prosty sposób, aby temu podołać i nie zostać w tyle, to środowisko chmurowe jakim jest Microsoft Azure.

Naszym wkładam jest wprowadzenie cię w to nowe środowisko. W zależności od tego na jakim etapie informatycznej transformacji jest Twoja Firma pomożemy Ci rozpocząć, kontynuować czy optymalizować ten proces. Wspólnie wybierzemy sposób migracji i potrzebne komponenty chmury Microsoft Azure. Na każdym etapie pomożemy monitorować twoje środowisko oraz przeprowadzać stałą optymalizacje kosztów.

Bez względu czy Twoja Firma zaczyna migrację jest w jej trakcie albo w pełni korzysta z korzyści chmury zapewniamy swoją pomoc i elastyczne zarzadzanie kosztami jakie generuje chmura Microsoft Azure.

Przyświeca nam cel abyś dzięki współpracy z nami mógł skupić się na rozwoju swojej firmy i pokonywaniu wyzwań biznesowych używając niezawodnych narzędzi Microsoft Azure które dostarczymy i będziemy nadzorować w Twoim imieniu.  

Firma Microsoft nie jest Ci pewnie obca. Zapewne korzystasz choć z kilku jej produktów, zatem są one Ci znane bądź działają na podobnych zasadach. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany do chmury Mirosoft Azure poniżej przedstawiamy kilka powodów dlaczego powinieneś ją wybrać.

Zaufana chmura
Zapewnij bezpieczeństwo od podstaw dzięki wsparciu zespołu ekspertów i proaktywnym funkcjom zgodności, którym ufają przedsiębiorstwa, rządy i startupy.

Bezproblemowa obsługa środowiska hybrydowego
W środowisku lokalnym, w wielu chmurach i na brzegu — wesprzemy Cię w dowolnej lokalizacji. Integruj swoje środowiska i zarządzaj nimi za pomocą usług zaprojektowanych dla chmury hybrydowej.

Tworzenie rozwiązań na własnych warunkach
Dzięki wsparciu dla technologii open source oraz obsłudze wszystkich języków i struktur możesz tworzyć rozwiązania w dowolny sposób i wdrażać je w dowolnym miejscu.

Przygotowanie na przyszłość
Ciągłe innowacje firmy Microsoft wspierają Cię w bieżącym programowaniu i tworzeniu wizji przyszłych produktów.

Ponad 1 mld USD inwestycji w badania i rozwój zabezpieczeńoraz 3500 ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa

Ponad 90 ofert rozwiązań do zapewniania zgodności

8 bilionów sygnałów dotyczących zagrożeń analizowanych codziennie

Jeszcze nie jesteś przekonany – zapraszamy na stronę Microsf Azure po więcej argumentów