• +48 58 350 18 00
  • truecom@truecom.pl

O Nas

O Nas

Założycieli firmy Truecom połączyła wspólna pasja i praca, którą realizują na co dzień wspierając biznes swoich klientów w obsłudze informatycznej.

Łączy nas wieloletnie doświadczenie w administracji serwerami windowsowymi i unixowymi i działającymi na nich usługami niezbędnymi w każdej firmie. Naszą wiedzę potwierdzają różnorodne szkolenia i certyfikaty o światowym standardzie. W życiu codziennym kierujemy się cierpliwością i wytrwałością w dążeniu do odkrywania najlepszych rozwiązań. Staramy się być profesjonalnym zespołem, który uzupełnia się wzajemnie i nie odchodzi bez odpowiedzi.

Wiedza informatyczna w dzisiejszych czasach pojmowana jest często jako znajomość obsługi komputera, niestety takie podejście do biznesu nie pozwoli Państwu na rozwój i utrzymanie procesów biznesowych na wysokim poziomie. Aby osiągnąć ten cel nie obejdą się Państwo bez konieczności posiadania niezawodnych usług informatycznych zapewniających ciągłość pracy Państwa firmy oraz odpowiedniego disaster recovery w przypadku pożarów, włamań i kradzieży.

Członkowie naszego zespołu to specjaliści, którym za zadanie stawiamy ciągły rozwój i potrzebę poznawania nowych technologii i rozwiązań, tak aby mogli spełnić Państwa oczekiwania i zaproponować szereg usprawnień w prowadzonym biznesie.

Nasi klienci to firmy z różnych branż od programistycznych po prawnicze czy wreszcie usługowe a nawet stoczniowe. Świadczy to jedynie o naszym podejściu do potrzeb klientów a nie o bogactwie posiadanych referencji.

TrueCom jest wspólnym projektem kilku firm, które działały na rynku usług informatycznych i internetowych od 1998 roku jako oddzielne byty. Połączenie doświadczeń, wiedzy i kompetencji w jedną wspólną firmę pozwoliło nam osiągnąć cel jakim jest dostarczenie Klientom profesjonalnego serwisu, który zagwarantuje Ich pełne zadowolenie.

Zapraszamy do zapoznania się z obecną ofertą firmy i nawiązaniem kontaktów biznesowych z nami.

Truecom sp z o o

ul. Lęborska 3b

80-386 Gdańsk

58 350 18 00

it@truecom.pl


Regulaminy i cenniki