• +48 58 350 18 00
  • truecom@truecom.pl

Acronis Partner

acronis

Acronis Partner

acronis

Acronis Inc jest wiodącym dostawcą oprogramowania do zarządzania pamięcią masową i odtwarzania po awarii. Produkty Acronis to rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania danych po awarii oraz rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w środowisku fizycznym jak i  wirtualnym. Opatentowana przez firmę technologia tworzenia obrazów dysku pozwala korporacjom, małym i średnim firmom oraz klientom indywidualnym, chronić swoje cyfrowe zasoby. Z oprogramowaniem Acronis użytkownicy chronią swoje dane, utrzymują ciągłość biznesu oraz ograniczają przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i jest dostępne w 13 językach. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na stronę www.acronis.eu.

Czytelnicy miesięcznika „IT Professional” wybrali Acronis Backup & Recovery 11.5 Produktem Roku 2013 IT Professional w kategorii oprogramowanie – backup. Zobacz fragment miesięcznika poświęcony tegorocznemu plebiscytowi oraz logotyp „Produkt Roku 2013”
24 lutego 2014 r. Acronis wprowadzi nową generację ochrony danych, która na nowo zdefiniuje tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie po awarii i bezpieczny dostęp do danych. W tym samym dniu oficjalnie wprowadzono nowe nazwy, pakiety i ceny produktów do tworzenia kopii zapasowych (Acronis Backup). Zobacz nowe nazwy Produktów

KORPORACYJNE ROZWIĄZANIA DO WIRTUALIZACJI

Dla środowisk z wieloma, różnymi hypervisorami (jeżeli chcesz chronić wiele hostów lub całą infrastrukturę IT (serwery i stacje)

>> Acronis Backup & Recovery <<

Rozwiązania pod hypervisor VMware vSphere (jeżeli chcesz chronić pojedynczego hosta VMware)

 >> Acronis® vmProtect™ 9 <<

KORPORACYJNE ROZWIĄZANIA MOBILNE

pytania
 Jeżeli odpowiedziałeś NIE na jedno z powyższych pytań ,
to znaczy że potrzebujesz przynajmniej jednego z poniższych rozwiązań :
 

Acronis activEcho – Bezpieczne współużytkowanie i synchronizowanie plików przedsiębiorstwa  

Program activEcho® to jedyne w branży rozwiązanie do współużytkowania i synchronizowania plików przedsiębiorstwa, które zaspokaja potrzeby użytkowników w zakresie łatwości obsługi i skuteczności, a zarazem zapewnia bezpieczeństwo, możliwości zarządzania i elastyczność wymaganą przez działy IT przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej o programie …

Acronis mobilEcho – Bezpieczne mobilne zarządzanie plikami dla mobilnych pracowników przedsiębiorstw.

Korzystając z programu mobilEcho®, działy IT przedsiębiorstw mogą zapewnić mobilnym użytkownikom bezpieczny dostęp do firmowych serwerów plików oraz plików programu SharePoint. Pozwala to wyeliminować problemy występujące w sytuacji, gdy pracownicy korzystają z niezabezpieczonych lub niezgodnych z firmowymi zasadami rozwiązań alternatywnych, takich jak usługi i aplikacje przeznaczone na rynek konsumencki.

Dowiedz się więcej o programie …

 ExtremeZ-IP – Łatwy dostęp z komputerów Mac® do serwerów plików i druku działających w systemie Windows.

Program ExtremeZ-IP® umożliwia użytkownikom komputerów Mac® szybki i łatwy dostęp do serwerów plików i druku działających w systemie Windows®. Dzięki programowi ExtremeZ-IP tysiące administratorów IT przezwycięża problem niezgodności systemów operacyjnych Windows i Mac OS X®. W ten sposób użytkownicy komputerów Mac uzyskują tak samo szybki, bezpieczny i niezawodny dostęp do współużytkowanych plików i drukarek w systemie Windows jak bezpośredni użytkownicy tego systemu. Pozwala to lepiej wykorzystać dotychczasowe inwestycje w serwery plików z systemem Windows, eliminując konieczność duplikowania informacji na platformach Mac OS X.

Dowiedz się więcej o programie …

acroniscertengineer
 
Dawid Popiela